Sypialnia

Pierwsze piętro to przede wszystkim strefa odpoczynku po ciężkim dniu, często będąc uzupełniona o garderobę.  Bardzo ważne jest, aby można było dostosować wszystkie pomieszczenia do liczby domowników, ich wieku, cech charakteru i indywidualnych potrzeb. Strefa sypialna, gabinet do pracy, kącik wypoczynkowy?

Wszystko zależy od Ciebie!

1

Sypialnia dla każdego

 

Dwie sypialnie – dla pary i przedstawiciela młodszego pokolenia. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze do dowolnego przeznaczenia, łazienka oraz dodatkowy pokój, w którym zaplanować można gabinet lub domową bibliotekę. W każdym z pomieszczeń znajdzie się oczywiście okno gwarantujące przewiewność oraz dopływ dziennego światła.

2

Piętro dla dwojga

 

Opcja przeznaczona dla dwóch osób, które wyłącznie dla siebie przeznaczyć chcą całe piętro. Bardzo duża sypialnia dająca przestrzeń oraz gwarantująca mnóstwo dziennego światła, do tego sąsiadujące z nią łazienka i mniejsza garderoba. Uzupełnieniem zagospodarowania miejsca na tej kondygnacji jest gabinet, w którym bez problemów zmieści się biurko oraz mniejsza kanapa. Rozwiązanie gorąco rekomendowane wszystkim mocno zapracowanym, którzy wracając po wyczerpującym dniu do domu, chcą mieć możliwość krótkiego, aczkolwiek efektywnego wypoczynku.

3

Sypialnia z garderobą

 

Kolejna koncepcja zagospodarowania powierzchni, która zakłada przeznaczenie całego piętra dwóm osobom. W tej wersji część dużej sypialni została wymieniona z tak często dziś potrzebną garderobą, całe piętro uzupełniają dwie łazienki – osobna z wanną i osobna z prysznicem oraz dodatkowy pokój (gabinet). Cechą takiego rozwiązania jest przede wszystkim praktyczność i komfort dostępu do wszystkich potrzebnych każdego dnia rzeczy.

Zobacz pozostałe projekty

Pobierz folder inwestycji Osiedle Scandi, w którym dostępne są kompletne informacje dotyczące całego projektu.
Pobierz

Wybierz swój dom, zanim zrobi to ktoś inny

SPRAWDŹ