Scandi Smart

Inteligentne rozwiązania

Grupa deweloperska Scandi Home jest autorem koncepcji Scandi Smart – unikalnego systemu inteligentnych i nowoczesnych rozwiązań, których celem jest zwiększenie komfortu użytkowania lokali mieszkalnych, przy jednoczesnym podniesieniu poziomu bezpieczeństwa oraz ograniczeniu kosztów eksploatacji. Kluczowym partnerem projektu jest firma F&F – producent inteligentnych rozwiązań automatyzujących.

Bezzłączkowy system instalacji

Autorska koncepcja opracowana przez ekspertów Grupy Deweloperskiej Scandi Home, polegająca na montażu bezzłączkowych systemów w całym lokalu mieszkalnym. Dzięki zastosowaniu systemu BSI, wszystkie montowane w trakcie budowy nieruchomości instalacje (wodne, grzewcze i sanitarne) składają się wyłącznie z jednoczęściowych modułów. Ogranicza to do minimum możliwości wystąpienia awarii w newralgicznych miejscach – w ścianie czy pod podłogą.

Technika Ciepłego Montażu

Kolejny element składający się na system Scandi Smart. Technika ta ma na celu zminimalizowanie tzw. mostków termicznych, czyli ograniczenie miejsc, w których powstają utraty ciepła. Dzięki zastosowaniu tej techniki okna i drzwi balkonowe zyskują większą szczelność, ograniczony zostaje także znacząco poziom wilgoci przedostającej się do domu czy mieszkania.

Energooszczędne rozwiązania

System Scandi Smart to także możliwość sterowania wszystkich dostępnych w mieszkaniu czy domu urządzeń (ogrzewania, oświetlenia, rolet, bramy garażowej) z wykorzystaniem jednego sterownika zamontowanego w głównym punkcie lokalu lub poprzez sterownik zdalny (aplikacja telefoniczna). Umożliwia to zaprogramowanie uruchomienia poszczególnych urządzeń w odpowiednim czasie, dzięki czemu znacząco spada użycie poszczególnych mediów.

Wybierz swój dom, zanim zrobi to ktoś inny

Sprawdź