Rodzinny ogród

Osiedle Scandi to jedno z niewielu miejsc położonych tak blisko centrum, którego mieszkańcy otrzymają do dyspozycji ogrody o powierzchni przeszło 300 m2. Planując to, co znajdzie się w tym ogrodzie, będziecie mogli pozwolić sobie zatem na pełną dowolność – oaza zieleni czy silny akcent rekreacyjny? Spokój i cisza w czystej postaci czy elementy, które z pewnością zadowolą najmłodszych domowników?

1

Rodzinny taras

 

Miejsce do wypoczynku z całą rodziną, niedzielnego obiadu, z licznymi elementami zielonymi. Opcją dodatkową jest hamak, na którym można się zrelaksować po ciężkim dniu. Do tego oczywiście leżak, jeśli komuś mało by było miejsca. Czysty, niczym nie zmącony odpoczynek. Sam możesz wybrać meble, dodatki, rzeźby, zagospodarowanie i rodzaj zieleni, o którą będziesz mógł dbać w każdej wolnej chwili. Ten ogród jest tylko dla Ciebie i Twojej rodziny.

2

Raj dla najmłodszych

 

Tylko rodzice są w stanie docenić wszystkie zalety znajdującej się w ogrodzie huśtawki czy trampoliny. Pełen energii i nigdy niemęczące się dzieciaki muszą gdzieś przecież poszaleć. Może więc przynajmniej część ogrodu warto zaplanować właśnie jako królestwo szaleństwa przedstawicieli młodszego pokolenia? Takie rozwiązanie nie wyklucza przecież i wypoczynkowej części. Ogrody na Osiedlu Scandi są na tyle duże, że znajdzie się w nich z pewnością miejsce dla wszystkich członków nawet większych rodzin!

3

Estetyczna klasyka

 

Być może szukasz jeszcze innej inspiracji? Interesuje Cię miłe dla oka i przyjemne w odbiorze miejsce, w którym będziecie mogli spędzić zarówno letnie popołudnie, jak i chłodniejszy, ale równie miły, jesienny wieczór? Szeroki, kamienny taras, ze stylowym stołem oraz krzesłami, gdzieś w tle ogrodu zapraszający na popołudniową drzemkę hamak. Czy nie jest to interesująca wizja? A wszystko wpisane w bujną i nasyconą kolorami zieleń? Sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twój ogród. Jest on przecież integralną częścią Twojego nowego domu!

Zobacz pozostałe projekty

Pobierz folder inwestycji Osiedle Scandi, w którym dostępne są kompletne informacje dotyczące całego projektu.
Pobierz

Wybierz swój dom, zanim zrobi to ktoś inny

wybierz dom