Salon

Miejsce, w którym spędzamy zdecydowanie najwięcej czasu. Dlatego tak ważne jest, abyś sam zdecydował, jak urządzona ma być ta przestrzeń. Czy potrzebujesz niezależnej kuchni i komfortowego salonu z jadalnią? Być może lepszym rozwiązaniem będzie salon z aneksem kuchennym oraz wyspą? A może najważniejszy będzie dla Ciebie swobodny dostęp do balkonowych drzwi z wyjściem do ogrodu?

1

Salon z aneksem

 

Przestronny salon z wydzieloną częścią jadalną oraz strefą wypoczynku, którego uzupełnieniem jest kuchenny aneks. Granicę wyznaczają  miejsca siedzące przy barowym stoliku, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe miejsce do wykonywania różnego rodzaju czynności. Swobodny dostęp do schodów, toalety oraz drzwi wyjściowych zapewniają doskonałą komunikację na całym parterze. Nad całym salonem dominując szerokie okna i drzwi balkonowe prowadzące wprost do dużego ogrodu.

2

Zamknięta kuchnia

 

Salon z aneksem nie jest jedynym rozwiązaniem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom części klientów, powierzchnia parteru zaprojektowana została w sposób umożliwiający zamknięcie kuchni jako osobnego pomieszczenia. Wszystkie pozostałe elementy salonu pozostają bez zmian – z jasno wydzieloną częścią jadalną, wypoczynkową oraz swobodnym dostępem do prowadzących do ogrodu drzwi balkonowych. Istotnym elementem zamkniętej kuchni jest okno, dzięki któremu do pomieszczenia wpadać będzie odpowiednia ilość dziennego światła.

3

Salon z aneksem i wyspą

 

Jest i trzecia strona medalu – najbardziej nowoczesna i spójna ze skandynawskim podejściem do zagospodarowania przestrzeni, czyli opcja z kuchenną wyspą. Rozwiązanie ergonomiczne, gorąco rekomendowane wszystkim lubiącym gotowanie i spędzającym wiele wolnych chwil pośród smaków i przygotowywanych potraw. Wyspa w kuchni ma też duże znaczenie wizualne – dzięki takiemu zaplanowaniu tej części domu, mieszkańcy zyskują zdecydowanie więcej przestrzeni, która daje poczucie komfortu i wygody.

Zobacz pozostałe projekty

Pobierz folder inwestycji Osiedle Scandi, w którym dostępne są kompletne informacje dotyczące całego projektu.
Pobierz

Wybierz swój dom, zanim zrobi to ktoś inny

SPRAWDŹ