Poddasze

Masz gromadkę dzieci i chciałbyś im zorganizować małe królestwo? A może zawsze marzyłeś o prywatnej siłowni? Z drugiej strony wcale nie jest powiedziane, że już musisz decydować. Możemy specjalnie dla Ciebie dostosować powierzchnię poddasza, zostawiając Ci pełną dowolność odnośnie do jego przyszłego zagospodarowania.

wizualizacja poddasze
1

Królestwo najmłodszych

 

Dorośli postanowili zamieszkać na piętrze pierwszym, pozostawiając najmłodszym możliwość zamieszkania na poddaszu. Jeden maluch, dwójka, a może trójka? Spokojnie – dla wszystkich wystarczy miejsca. Mało tego, wszyscy oni mogą mieć do dyspozycji swoją własną łazienkę, aby z każdą potrzebą nie schodzić piętro niżej lub na sam parter. Spory metraż po dwóch stronach stwarza możliwość zaplanowania części sypialnej po jednej i bawialnej po drugiej stronie. Ale można też części podzielić tak, aby każde z rodzeństwa miała swoją własną.

2

Królestwo dorosłych

 

Rozwiązanie niekonwencjonalne, jednak również warte przynajmniej rozważenia. Głównym pomieszczeniem tej kondygnacji jest przestronna i wielofunkcyjna łazienka, które uzupełnieniem może być obszerna część sypialna, prywatna, domowa siłownia czy ogromna pracownia. Znów wiele zależy od liczby domowników, ich wieku i indywidualnych preferencji – każdy może jednak znaleźć tu coś dla siebie.

3

O wszystkim decydujesz Ty!

 

Dziś nie masz jeszcze planów, co powinno znaleźć się na poddaszu. Myślisz o siłowni, ale żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte. Z drugiej strony marzy Ci się wielka pracownia, wciąż nie masz jednak przekonania, czy aby na pewno całą pracę przynosić do domu. A może wiesz, że kiedyś pojawi się na świecie (kolejna) pociecha, nie wiesz jednak, kiedy dokładnie to nastąpi. Pamiętaj, dziś naprawdę nie musisz o niczym decydować. Dajemy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz!

Zobacz pozostałe projekty

Pobierz folder inwestycji Osiedle Scandi, w którym dostępne są kompletne informacje dotyczące całego projektu.
Pobierz

Wybierz swój dom, zanim zrobi to ktoś inny

SPRAWDŹ