Osiedle Scandi

Zamieszkaj w domu przy parku

Osiedle Scandi to inwestycja Grupy Deweloperskiej Scandi Home, która powstaje na granicy wrocławskich osiedli Jagodna i Brochowa. Doskonała lokalizacja, zielona okolica, dynamicznie rozwijająca się dzielnica i powstające nowe inwestycje infrastrukturalne, a także elastycznie zaprojektowana przestrzeń zarówno w samych domach, jak i na całym osiedlu powodują, że Osiedle Scandi będzie idealnym do życia miejscem dla wszystkich, którzy poszukują własnego miejsca w bliskiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia.

Rodzina na swoim

Twoim marzeniem od zawsze było posiadanie własnego domu, ale z drugiej strony nigdy nie było możliwości wyprowadzenia się poza miasto? Nie musisz nigdzie wyjeżdżać! Na Osiedlu Scandi we własnych domach będą mogły zamieszkać 124 rodziny, które otrzymają do dyspozycji uniwersalnie zaprojektowaną powierzchnię na dwóch lub trzech kondygnacjach, szereg nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań składających się na system Scandi Smart oraz mnóstwo przestrzeni, którą gwarantuje bardzo duży ogród. Dodatkowo każdy dom będzie położony na indywidualnej działce (odrębna własność) o powierzchni od 260 do 400 m2.

Zamieszkaj przy parku

Spacer jest jednym z najważniejszych elementów rodzinnego życia. Jeśli już wygospodarowaliśmy na niego czas, często pojawia się problem z miejscem, do którego moglibyśmy się udać. Jednak Osiedle Scandi powstaje tuż przy Parku Brochowskim – najstarszym i jednym z piękniejszych wrocławskich parków, którego historia sięga końca XIX wieku. Jest on właśnie doskonałym miejscem do rodzinnego relaksu czy aktywnego wypoczynku o każdej porze dnia i roku, które dostępne jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Przestrzeń do życia

Zastanawiasz się, jak urządzić wymarzone M, jednak architekt nie dał Ci zbyt dużego pola do popisu? Nie lubisz, gdy przechadzający się chodnikiem mieszkańcy, zaglądają Ci w okno? Właśnie dlatego cała inwestycja inspirowana była Skandynawią – wywodzącą się z tej części Europy myślą architektoniczną oraz podejściem do zagospodarowania przestrzeni. Stąd też każdy dom będzie oferował elastycznie zaprojektowane pomieszczenia dające szerokie możliwości, a całe osiedle zajmie ogromną powierzchnię gwarantującą komfort, prywatność i swobodę wszystkim jego mieszkańcom.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź