5 km do centrum

 

Mieszkając we własnym domu nie będziecie musieli poświęcać kilkudziesięciu minut na podróż do pracy czy na zakupy. Osiedle Scandi powstaje przy ulicy Sygnałowej na granicy wrocławskich dzielnic Jagodna i Brochowa. Inwestycję od ścisłego centrum Wrocławia dzielić będzie więc jedynie 5 kilometrów. Taką odległość pokonacie w kilkanaście minut, a w przyszłym roku nawet w kilka. Jeśli jesteście zwolennikami komunikacji miejskiej i PKP, do Waszej dyspozycji znajduje się tu przystanek autobusowy (linia 133), a na Brochowie dworzec PKP.

Sąsiedztwo parku

 

Przyszło Ci do głowy wyjście na spacer? Masz ochotę na chwilę relaksu pośród zieleni? Park jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Nie musisz nigdzie dojeżdżać, zastanawiając się, czy będzie trzeba stać w korku. Osiedle Scandi powstaje przy samej granicy Parku Brochowskiego – jednego z najpiękniejszych i najstarszych we Wrocławiu. Zapakuj malucha do wózka lub po prostu weź pod rękę i idźcie na spacer niezależnie od pory dnia czy roku! Mieszkając na naszym nowym osiedlu zyskujesz nielimitowany i bezproblemowy dostęp do parku, kiedy tylko masz na to ochotę!

Przedszkola i żłobki

 

Mieszkanie i praca są ważne. Ale dla wielu z Was z pewnością równie istotne jest to, czy będzie kto miał zaopiekować się Waszymi pociechami w ciągu dnia. Czasem rozwiązaniem jest opiekunka. Ale jest i inna opcja. W najbliższej okolicy znajdują się trzy przedszkola i cztery żłobki. Mało tego, w ciągu dwóch lat przy samej inwestycji – dosłownie po drugiej stronie ulicy – powstanie kolejny. Nie musicie się więc martwić o przyszłość młodszego pokolenia. W czasie gdy będziecie w pracy, będzie kto miał się nim zaopiekować!

Przebudowa ul. Buforowej

 

Trwający właśnie remont ulicy Buforowej znacząco usprawni dojazd do najważniejszych punktów Wrocławia. Skróci się też czas przejazdu do ścisłego centrum z kilkudziesięciu do kilkunastu, a w niektórych przypadkach nawet do kilku minut. Jednak przebudowa głównej arterii tej części miasta to nie jedyna inwestycja, która w najbliższym czasie zostanie w okolicy zrealizowana. Przy samym osiedlu już za dwa lata otwarty zostanie żłobek, a w niedalekiej odległości od ulicy Sygnałowej całoroczne centrum basenowe z krytą pływalnią oraz dwoma basenami czynnymi w sezonie letnim.

Wybierz swój dom, zanim zrobi to ktoś inny

wybierz dom