5 km
od centrum

Sąsiedztwo
Parku

Przedszkola
i żłobki

Przebudowa
ul. Buforowej

5 km do centrum

Mieszkając we własnym domu nie będziecie musieli poświęcać kilkudziesięciu minut na podróż do pracy czy na zakupy. Osiedle Scandi powstaje przy ulicy Sygnałowej na granicy wrocławskich osiedli Jagodna i Brochowa. Inwestycję od ścisłego centrum Wrocławia dzielić będzie więc jedynie 5 kilometrów. Taką odległość pokonacie w kilka czy kilkanaście minut. Jeśli jesteście zwolennikami komunikacji miejskiej i PKP, do Waszej dyspozycji znajduje się tu przystanek autobusowy (linia 133), a na Brochowie dworzec PKP.

 

Czytaj więcej

Sąsiedztwo parku

Masz ochotę na chwilę relaksu pośród zieleni czy spacer w ciszy i spokoju? Park jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Nie musisz nigdzie dojeżdżać zastanawiając się, czy będzie trzeba stać w korku. Osiedle Scandi powstaje przy samej granicy Parku Brochowskiego – jednego z najpiękniejszych i najstarszych we Wrocławiu. Zapakuj malucha do wózka lub po prostu weź go pod rękę i idźcie na spacer niezależnie od pory dnia czy roku! Mieszkając na naszym nowym osiedlu zyskujesz nielimitowany i bezproblemowy dostęp do parku kiedy tylko masz na to ochotę!

 

Czytaj więcej

Przedszkola i żłobki

Mieszkanie i praca są ważne. Ale dla wielu z Was z pewnością równie istotne jest to, czy będzie kto miał zaopiekować się Waszymi pociechami w ciągu dnia. Czasem rozwiązaniem jest opiekunka. Ale jest i inna opcja. W najbliższej okolicy znajdują się trzy przedszkola i cztery żłobki. Mało tego, we wrześniu oddany został kolejny przy samej ulicy Sygnałowej. Nie musicie się więc martwić o przyszłość młodszego pokolenia. W czasie gdy będziecie w pracy, będzie kto miał się nim zaopiekować!

 

Czytaj więcej

Przebudowa ul. Buforowej

Przebudowa ulicy Buforowej znacząco usprawniła dojazd do najważniejszych punktów Wrocławia. Skrócił się też czas przejazdu do ścisłego centrum z kilkudziesięciu do kilkunastu, a w niektórych przypadkach nawet do kilku minut. Jednak przebudowa głównej arterii tej części miasta to nie jedyna inwestycja, która w najbliższym czasie zmieni całą okolicę. Na Brochowie powstanie niebawem całoroczne centrum basenowe z krytą pływalnią oraz dwoma basenami czynnymi w sezonie letnim.

 

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź